Loading...

مدل های مناسب لباس برای پاییز و زمستان

مدل های مناسب لباس برای پاییز و زمستان

در پاییز و زمستان می توانید از کتی استفاده کنید که دارای یک لایه بادگیر باشد تا از ورود سرما در روزهای سرد جلوگیری کند. در فصل پاییز، آنچه بسیار اهمیت دارد، استفاده از کفش مناسب است.

درحالیکه انتخاب لباس مناسب برای فصل تابستان ، به دلیل تنوع رنگ و مدل بسیار آسان است، بسیاری از طراحان مد در صدد هستند برای سایر فصول سال نیز مدلهای مناسبی ارائه کنند. آنها می خواهند داخل کمد های خود، لباس برای تمام فصل سال داشته باشند. اگر بی صبرانه منتظر آمدن پاییز و زمستان هستید، باید به فکر کمد لباس خود نیز باشید. برای این کار احتیاج به انتظار ندارید، چرا که مدل های مناسب این فصول، بی صبرانه انتظار شما را می کشند.

بزرگترین اشتباه مد در این دوفصل این است که از پوشیدن جنس های نامناسب فصل پرهیز کنید. بحث اصلی ما در باره نوع لباس و مدل آن برای فصل های پاییز و زمستان است، بنابراین باید از لباس هایی استفاده شود که گرم باشد و از اجناسی استفاده شود که گرمای بدن را نگه دارد. برای این منظور پارچه هایی از جنس مخمل، چرم، مخمل کبریتی، پشمی و کتانی مناسب است. همچنین برای انتخاب مدل لباس، باید این نکته را نیز مد نظر داشته باشید که این لباس برای محل کارشما نیز مناسب باشد.

در پاییز و زمستان می توانید از کتی استفاده کنید که دارای یک لایه بادگیر باشد تا از ورود سرما در روزهای سرد جلوگیری کند. در فصل پاییز، آنچه بسیار اهمیت دارد، استفاده از کفش مناسب است.

هنگامی که صحبت از رنگ مناسب برای لباس به میان می آید، باید از ترکیب رنگ های گرم و خنثی برای طراحی لباس ها استفاده شود. درحالیکه در گذشته، طراحان معتقد بودند که لباس های سنتی، باید در اصل تک رنگ باشندو از رنگ های دیگر برای لباس هایی استفاده می شد که زیر این لباس ها می پوشیدند. در حالیکه امروزه کاملا بر عکس است. چرا از رنگهایی مانند سبز لیمویی، ارغوانی و یا آلبالویی در ترکیب لباس خود استفاده نکنیم؟ حتی می توانیم در ترکیب لباس ها از رنگ های روشن هم استفاده کنیم. اگر از وسائل تزئینی استفاده می کنید، بهتر است برای آنها رنگ هایی را انتخاب کنید، که باعث شود لباس شما نمای بیشتری داشته باشد تا زیور آلات شما. البته باید رنگ های انتخابی شما نیز عاقلانه باشد. شما که نمی خواهید با انتخاب رنگ های عجیب و غریب پس رفت کرده و به دهه 60 بروید!

در این دوفصل، معمولا لباس های پوست حیوانات پرطرفدارتر می شود. کسانی که علاقه بیشتری به این گونه لباس ها دارند، حتی ترجیح می دهند سایر مکمل های لباسشان مانند کمربند، کیف و یا حتی کفش آنها نیز از پوست حیوانات باشد تا بیشتر به دنیای وحش نزدیک شوند!

بیشتر طراحان مد برای خانم ها به دنبال لباس هایی از جنس پارچه های کشباف و ابریشمی نیز هستند. چرا که اینگونه پارچه ها، اندام بدن را بهتر و زیباتر نشان می دهد ،نرمتر هستند ، با پوست سازگاری بهتری دارند و بهتر می توانند ضرافت های اندام زنانه را نشان دهند.

مدل های پاییز و زمستانه امسال، فقط مختص لباس های تن نیست. بلکه طرفداران کفش نیز شاهد تغییرات بزرگی در کفش ها هستند . البته تغیرات در سایر زیور آلات و وسایل مانند مدل های زیبایی از کیف های بزرگ خانم ها، روسری، گردنبند، کوله پشتی، سنگ های تزئینی زیبا، دستبند های طلسم جذاب، ساعت های بزرگ و شیک در کلکسیون مد سال شما است.


ارسال نظر

(بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد)

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی