Loading...

5 سال جوان تر با 5 دقیقه آرایش به شیوه هالیوودی ؟!

5 سال جوان تر با 5 دقیقه آرایش به شیوه هالیوودی ؟!

این بیشتر شبیه یك معجزه كوچك است . مدرسان علم زیبایی معتقدند این كار به راحتى امكان پذیر است . و ابزار این معجزه دز كیف‌هاى شماست. پس منتظر چه هستید؟ به مدلهای هالیوودی که در اینجا برای شما به عنوان مثال آورده ایم نگاه کنید...

چشم‌هایی جوان تر:
 

برای چشم‌هایی كه كبودى در اطراف دارند و پلك‌هایی كه افتادگی دارند ، وقتی شما سایه‌های تیره و مداد چشم مشكی استفاده كنید خستگى چشمان شما كمتر به چشم می‌آید و نور جوانی در چهره تان هویدا می‌شود. بجای پوشاندن تمام چشم با سایه ، از حفره درونى چشم آغاز كنید و یك سایه هلویی رنگ به زیر حدقه چشم بزنید تا كبودى‌های زیر چشمتان را برطرف كند . این سایه مخفی كننده كبودی را به گوشه چشم نمالید  چرا كه بر چین و چروك دور چشمتان تاكیدمی‌كند.

پتی دوبورف می‌گویید من با استفاده از مدادهای متناسب تنالیته پوست چین وشكن‌های پوست را محو می‌كنم و البته باید مراقب بود كه همچون لكه روی پوست دیده نشود.

لبا ن برجسته :
 

برای داشتن لبان برجسته نیاز به رنگهای متناسب با تنالیته پوستتان و كمی براق دارید . این رنگها به خوبی لبا ن شما را برجسته نشان مى دهد.

برای این كار می‌توانید از رژ معمولی یا مدادی استفاده كنید و بهتر است كه سر آن پهن باشد تا تمام سطح لبتان را بگیرد و سپس با انگشتتان رنگ را روی تمام لب پخش كنید تا شید رنگ روی لب پخش شود.

روشن كردن : به گوشه‌های لب یك سایه ملایم و هماهنگ با تنالیته پوست و البته كمی روشن تر بما لید . این كار خنده شما را زیباتز و نمایان ترمی‌كند.صورتى‌های تیره فام و رنگ‌های كاراملی و تافی رنگ برای این آرایش مناسب است.

 گونه‌های برجسته:
 

ممكن است شما گونه نداشته باشید جای نگرانی نیست با استفده از حقه  سایه‌ها می‌توانید گونه‌هایی زیبا را در آرایش خود پدیدار كنید. سعی كنید رنگ رژ گونه تان با رنگ پو ستان هماهنگی داشته باشد ولی این هماهنگی الزاما همرنگی نیست.

ابتدا یك لایه نازك از كرم مرطوب كننده روی گونه بمالید و بگذارید به خورد پوست رود سپس رژ گونه ملایمی را با فرچه از پایین گودی گونه تا با لای بنا گوش بمالید . از این شید رژ گونه كمی هم در چشم‌ها استفده كنید .سعی كنید از دو شید رژگونه استفاده كنید در این نمونه از دو شید برنزه و قرمز رزی كمرنگ استفاده شده است.

پوستی روشن و شفاف:
 

برای پوست در سنین بالاتر كه پوست تیره و كدر می‌شود نمی توان فقط از پودر استفاده كرد چرا كه در چینو شكن‌های پوست درست نمی نشیند و منظره ای بد پیدا می‌كند.برای روشن نشان دادن پوست باید از روشن كننده‌ها روی گونه‌ها و پیشانی و استخون بینی استفاده كرد . برای كناره‌های صورت و به منظور جیغ نشدن این سفیدی‌ها باید از كرم‌هایی به رنگ برنزه و یا زیتونی ،  و یا هررنگی كه از سفید كننده تان یك درجه تیره تر است استفاده كنید.

در انتها با یك برس آغشته به مقدار كمی از پودر تمام صورت را فرچه بكشید تا یكنواخت شود . كمی هم از این مایه رنگ روی پوست گردن بمالید تا خیلی متفاوت نباشد.

آیا فكر‌ می‌كنید آرایشتان مناسب سنتان هست؟

این موارد را در نظر داشته باشید:

1.رژ لب‌های مات و مسی رنگ و دارای ناخالصی از لحاظ شید رنگ خطوط چروك خورده را تشدید می‌كند.

 

2.از برنزه  كننده‌های مایل به زرد زیاد استفاده نكنید چرا كه پوست را رنگ پریده و مریض می‌كند . بهتر است رنگهایی با شید هلویی یا طلایی كه كمی هم نارنجی دارند استفاده كنید.

3.كرم پودر‌ها و یا رژ گونه‌هایی كه قرمز تند دارند استفاده نكنید چرا كه قرمزی گونه‌ها در جوانی دیگر باز نمی گردد و فقط با بكار بردن آنها شما نازیبا می‌شوید .

4.ریمل را به ردیف مژه‌های پایین نزنید .

5.خط چشم كلفت را كمتر بكار ببرید اما هنگامی كه میخواهید جوان تر به نظر برسید استفاده از خط چشم باریك و ملایم بسیار كمك می‌كند.

نظرات

ارسال نظر

(بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد)

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی