Loading...

بهترین های فرش قرمز اسکار 2015

بهترین های فرش قرمز اسکار 2015

مراسم اسکار همه ساله در لس آنجلس آمریکا برگزار می شود و ستاره های هالیوود روی فرش قرمز این مراسم کنار هم جمع می شوند.در این مطلب گلچینی از مدل لباس هنرمندان هالیوودی در مراسم را مشاهده می کنید.

بازیگر 45 ساله هالیوودی جنیفر لوپز که عمر زیباییش نامحدود به نظر می رسد در مراسم اسکار همه ی چشم ها را به خود خیره کرده بود.می توان ساعتها به جزئیات لباس گلبهی رنگ او خیره شد و منجوق ها را شمارد.

پس از گذراندن فصل جوایز روزاموند پایک در این لباس توری قرمز رنگ کاملا بی نقص به نظر میرسد.او در مراسم اسکار امسال برند گیونچی را برای خود برگزیده است و از کفش بند داری به همین رنگ استفاده کرده است.

یک بخش شیرین و یک بخش شجاعانه در لباس اسکار گوئنت پالترو دیده می شود.لباس های انتخابی او هرگز دور از جنجال نبوده است.ممکن است هیئت داوران لباس نظر خیلی مثبتی راجع به او نداشته باشند اما به نظر ما او جایزه اعتماد به نفس را به خوبی از آن خود کرده است.

ریز ویترسپون در این لباس سفید و مشکی بانوی همیشگی صحنه اجرا را نمایش داده است و با انتخاب هوشمندانه ای نشان داده اشت که می توان لباس هایی پوشید که فارغ از زمان و مکان همیشه شیک به نظر برسند.

لباس قرمز روی فزش قرمز؟ روی این لباس شب شیک قرمز رنگ 50 ستاره کوچک نقره ای وجود دارد که دقیقا روی شانه ی سمت چپ بازیگر زیبا داکوتا جانسون قرار گرفته است.

اسکارلت جوهانسون در لباس یقه هفت زمردی رنگش که با یک گردنبند بزرگ جسورانه ست شده بود بی نظیر به نظر می رسید.لباس انتخابی او از برند ورساچی بود.

جنیفر آنیستون ممکن است برای جایزه اسکار نامزد دریافت جایزه نشده باشد، اما لباس او سزاوار تشویق بسیار به تنهایی ست.

به نظر شما کدام هنرپیشه هالیوودی لقب خوش پوش ترین را نصیب خود خواهد کرد؟

نظرات خود را با ما در میان بگذارید.


ارسال نظر

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی