Loading...

بهترین های فرش قرمز Brit Awards 2015

بهترین های فرش قرمز Brit Awards 2015

مزاسم Brit Awards که هرساله در بریتانیا برگزار می شود در تجلیل از خوانندگان بریتانیایی ست که در سرتاسر جهان به صورت بین المللی مطرح و مشغول به فعالیت هستند.

تمرکز اصلی مراسم های گرامیداشت هنرمندان روی موسیقی و آهنگ هاییست که اجرا شده اند اما این مراسم ها نیز از این قاعده مستثنی نیستند که همیشه حاشیه ها از اصل موضوع جذاب ترند.یکی از مهمترین موضوعات این مراسم فرش قرمز و مد است که به دنبال آن می آید.لباس ها و جواهرات مورد استفاده در این مراسم مد سال و گرایش جوانان را تعیین می کند.با هم نگاهی می اندازیم به بهترین لباس هایی که در این مراسم چشم ها را به خود خیره کرده اند.

تیلور سوییفت

ستاره بی بدیل تمام فرش قرمز ها با لباس قرمز و مشکی مثل همیشه بی نظیر به نظر می رسید.

ریتا اورا

این ستاره جوان موسیقی که شباهت زیادی به مریلین مونرو ستاره فقید هالیوود دارد خوب راه و رسم ست کردن لباس ها و جواهرات را آموخته است.

کارا دلوینگ

سوپر مدل معروف کارا که علاقه ی زیادی به تیپ های پسرانه از خود نشان می دهد با ست کردن یک کلاه با لباس هایش دوست داشتنی به نظر می آید.

کارلی کلاس 

سوپر مدل مشهور برند ویکتوریا سکرت که بعد از این مراسم جدایی خود را از این برند اعلام کرد با این لباس ماکسی سفید و مشکی کلاسیک چشم ها را به خود خیره کرده بود.

الا هندرسون

نوجوان معروف بریتانیایی که در مسابقه اکس فاکتور به شهرت رسید نیز در این مراسم حضور پررنگی داشت و لباس ساده ولی زیبایی به تن کرده بود.

جو ویلی

یکی از اشتباهاتی که ستاره ها روی فرش قرمز انجام می دهند پوشیدن لباسی ست که با سن آنها تناسبی ندارد اما جو با این لباس کاربنی به همه ثابت کرد که مرز باریکی بین فوق العاده و سبک سری وجود دارد.


ارسال نظر

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی