Loading...

ستارگان ایرانی این هفته چه پوشیدند (2)

ستارگان ایرانی این هفته چه پوشیدند (2)

در هر فرهنگی شرقی و غربی ندارد اولین فاکتوری که در انسان ها جلب توجه می کند و قضاوت اولیه را شکل می دهد پوشش و ظاهر فرد است.این مسئله در بین ستارگان سینما که بیشتر در معرض توجه هستند نمود بیشتری پیدا می کند.

در این مقاله بیشتر به پوشش ستارگان سینمایی و هنرمندان می پردازیم.گاهی برخی تصاویر می توانند ایده هایی در خرید لباس به شما بدهند.این شماره از مقاله تم بهاری بیشتری دارد و به همین دلیل تنوع رنگ بیشتری در آن به چشم میخورد.

آب و هوا در بیشتر شهرهای ایران نه آن چنان گرم است که لباس های خنک تابستانی پوشید و نه آنقدر سرد که پالتو پوشید.تینا آخوند تبار نیز به همین دلیل یک مانتوی چاییزی با ترکیب رنگ های سفید و سیاه کلاسیک بر تن کرده است.

امسال بیشتر از همیشه لباس هایی با پترن های رنگارنگ به چشم میخورند که می تواند مناسب هر طیف سنی باشد.مریم معصومی بازیگر سینما نیز از رنگ های شاد در لباسش استفاده کرده است.

طرح های اسلیمی و ایرانی می توانند نقش زیادی در لباس هایی که توسط طراحان ایرانی دیزاین می شوند داشته باشند.در تصویر زیر مهناز افشار شالی با طرح ترنج بر سر کرده است.

گلدوزی روی یقه و آستین لباس ها به خصوص مانتو و بلوز نیز  در میان طرح های دیزاینرهای ایرانی بسیار مشاهده میشود.این طراحی ها بسته به گروه سنی میتواند با رنگ های مختلف و طرح های متفاوت استفاده شود.

دیگر دورانی که لباس های مردانه به کت و شلوار محدود می شد گذشته است و مدل های جدید و خاصی در سطح جامعه دیده مشود.مثل تی شرتی که نوید محمد زاده با تصویری از مرلین مونرو بر تن کرده است.


ارسال نظر

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی