Loading...

نمایشگاه مد و پوشاک پاریس (2018)

نمایشگاه مد و پوشاک پاریس (2018)

نمایشگاه مد و پوشاک پاریس (Who’s Next) از ۱۶ الی ۱۹ شهریور ۱۳۹۷ در شهر پاریس کشور فرانسه برگزار می گردد.


نمایشگاه مد و پوشاک پاریس (Who’s Next) مهمترین نمایشگاه تجاری بین المللی مد در زمینه پوشاک زنانه در اروپا است. این رویداد که در دی و شهریور در پاریس برگزار می شود، پذیرای ٥٠٠٠٠ بازدیدکننده است و حدود ٨٠٠ برند بین المللی پوشاک در آن ارائه می شود. نمایشگاه مد و پوشاک پاریس در هر فصل به هنرمندان با استعداد ماموریت می دهد تا مطالب تبلیغاتی نمایشگاه را آماده کنند تا خواسته های نمایشگاه به اطلاع عموم رسانده شوند. برندها، خریداران، روزنامه نگاران و نوآوران از بیش از ١٠٠ کشور در این نمایشگاه گرد هم می آیند تا طی چهار روز جلسه، فعالیت و میهمانی، مد و روندهای هر فصل را تعیین کنند. یکی از رسالت های این نمایشگاه تجاری کمک به افراد حرفه ای برای درک پیشرفت های نوین این صنعت، از طریق کنفرانس ها و خدمات تخصصی خرده فروشی اختصاصی برای خریداران است

توزیع برندها در نمایشگاه مد و پوشاک پاریس ٢٠١٨:
نمایشگاه تجاری مد و پوشاک پاریس کلکسیون های فرانسوی و بین المللی پوشاک آماده را در ٥ حوزه گرد هم می آورد:

شهرت (FAME)- ٢٠٠ برند: بیش از ١٠ سال است که بخش "شهرت" مجموعه ای از استعدادهای جوان و همچنین طراحان لباس زنانه را تحت عنوان آتلیه (ATELIER)گرد هم می آورد.
خصوصی (PRIVATE)- ٢٠٠ برند: مجموعه ای از برندهای معروف و نوآورانه بین المللی زنانه با پتانسیل تجاری بسیار زیاد را ارائه می دهد.

مد روز (TRENDY)- ٧٥ برند: به محصولات موجود با قیمت مناسب از برندهای مد پوشاک زنانه اختصاص دارد.

شهری (URBAN)- ٧٥ برند: ترکیبی از برندهای پوشاک زنانه و مردانه از پوشاک جین و لباس های مناسب روزمره را دربر می گیرد.

استودیو (STUDIO)- ٢٠٠ برند: مجموعه ای از پوشاک زنانه که هر زنی باید داشته باشد و براساس دسته برند مرتب شده اند.


شوی لباس در نمایشگاه فشن فرانسه ٢٠١٨:
نمایشگاه تجاری مد و پوشاک پاریس که یک فستیوال مد واقعی است، به داشتن فشن شوها شهرت دارد. این رویداد هیجان انگیز در هر سال برگزاری نمایشگاه تغییر داده شده و اصلاح می شود تا روندهای فردا از طریق طراحی های هوشمندانه صحنه که از مفاهیم منحصر به فرد الهام گرفته اند به نماش گذاشته شوند.


رویداد همزمان: نمایشگاه لوازم جانبی پوشاک و زیورآلات
نمایشگاه لوازم جانبی پوشاک و زیورآلات برای ٢٥ سال جایگاه ملاقات معتبری برای طراحان لوازم جانبی پوشاک و زیورآلات بوده و روندها و برندهای نوظهور را به نمایش گذاشته است. این نمایشگاه براساس قوانین بازار سازماندهی شده و با استفاده از روندهای بازار پاسخگوی نیازهای شما است. نمایشگاه لوازم جانبی پوشاک و زیورآلات که به داشتن مجموعه ای انحصاری شهرت دارد، برندها و طراحان جواهرات، کفش، مصنوعات چرمی، و سایر انواع لوازم جانبی و زیورآلاتی را به نمایش می گذارد که به طور ویژه با توجه به نوآورانه بودن، سبک و اصالت آنها انتخاب شده اند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت رسمی رویداد به آدرس www.whosnext-tradeshow.com مراجعه فرمایید.


ارسال نظر

(بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد)

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی